OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH

Krmivo pro koně PORRINI

Itálie je známa nejen sluncem a skvělou kuchyní, ale též vynikajícími "Scuderiemi" sportovních koní, kteří dlouhodobě podávají skvělé sportovní výkony na všech evropských turnajích. Aby koně zvládali maximální zátěž, musí přijímat též skvělou, vyváženou a zdravou potravu. Proto nutricionisti italské firmy Porrini Franco vytvořili 5 linií krmiva pro koně, které nejlépe splňují požadavky výživy koní od nejmenších hříbat, až po aktivní sportovní koně.

LINEA IN FORMA

je určena pro sportovní koně, vhodná pro vyváženou a zdravou výživu. Vyvážený energetický příjem pomáhá zvířeti zůstat ve formě, udržuje dobré životní podmínky a zajišťuje dávku potřebné energie, aby mohli koně čelit sportovním výkonům.
Linea IN FORMA obsahuje vlákninu Fibra, Light, Nutrilight a krmné peletky.

LINEA IN FORMA

LINEA FUORICLASSE

Exploze energie, vysoký a trvalý výkon, to je Fuoriclasse. Dokonalé krmivo pro koně na závodech, obsahující všechny důležité živiny, poskytující energii potřebnou ke splnění všech sportovních výzev, podporující tvorbu a udržení svalové hmoty, udržující koně schopnostmi okamžitě reagovat.
Linea Fuoriclasse obsahuje Multifioc, Nutrifioc a Grand Prix

LINEA GREY POWER

je určena pro sportovní koně, vystavené velmi intenzivním výkonům a úsilí. Grey Power je ideální krmivo pro uspokojení náhlé energetické náročnosti středně dlouhé doby trvání, krmivo velmi vysoké kvality. Grey Power uspokojí náhlé energetické požadavky koní, přesto koně udrží připravené, rychlé, razantní bez jakéhokoliv vlivu na emoční rozpoložení koně.
Linea Grey Power obsahuje vysoce stravitelné živiny, vitamíny, minerální a stopové prvky, zaručující maximální výkon koní. 

LINEA ALLEVAMENTO

Nejlepší rovnováha krmiva pro hříbata a klisny. Allevamento je navrženo tak, aby vyhovělo zvláštním nutričním požadavkům klisny a hříběte, jejich jemné životní fázi, vyžadující specifický příjem bílkovin, tuků a vlákniny. Pro chovatele vytvořili odborníci firmy Porrini komplexní výživu zvanou Mediallevamento.

LINEA SPECIALITA'

Personalizované krmivo pro Vaše koně. Každý kůň je jedinečný, se zvláštními, specifickými potřebami. Odborníci firmy Porrini to dobře ví a vytvořili proto speciální výživový program pro extra náročné koně.

Krmivo PORRINI pořídíte exkluzivně u nás za nejlepší ceny. Poptejte u nás více!

1 pytel = 25 kg. Minimální odběr je 500 kg - po jednotlivých pytlech krmivo neprodáváme. Pro více informací volejte 602 344 708.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com