UPOZORNĚNÍ: Z důvodu čerpání dovolené od 2.7. do 17.7. bude omezen provoz. Prodej kusového zboží nebude v tomto období možný!
Objednávky kusových zásilek zaplacené po 29.6. budou vyřízeny až po 18.7. Velkoobchodní prodej zůstává bez omezení.
Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou dovolenou i Vám!

0,00 Kč s DPH

Ceník dopravy

ECONOMY - doručení steliva do 10 pracovních dnů od připsání celé ceny na náš účet, dodávka spojena často s jinými zákazníky a je tedy třeba se přizpůsobit k termínu doručení. Paletové zboží může být naloženo volně, bez palet, nutno počítat s ruční vykládkou

EXPRESS - doručení steliva do 3 pracovních dnů od připsání celé ceny na náš účet, zboží většinou na paletách pro snadnější manipulaci (palety mohou být sníženy a zboží rozloženo na více palet s ohledem na bezpečnost dopravy). 

Kurýr WeDo - balíky steliva jsou zasílány zabalené v kartonové krabici prostřednictvím kurýra WeDo

123 Kurýr, maximum economy - balíky steliva jsou zasílány bez krabice, bez jakéhokoliv dalšího obalu, maximálně ekonomická doprava kusových zásilek. Balík není chráněn proti případnému protržení. Volbou této dopravy souhlasíte s tímto rizikem a dobrovolně jej podstupujete.

Doprava PELET - doručení s autem s hydraulickým čelem a paletovým vozíkem do max vzdálenosti 75km od našeho skladu (viz Obchodní podmínky). Nutno skládat na asfaltový nebo betonový povrch, nelze do hlíny, štěrku apod. Hmotnostní limit je zde 6 tun. Pokud potřebujete dovoz více palet nebo na větší vzdálenost, poptejte u nás cenu dopravy. Navrhneme Vám vhodné řešení.

Doprava 2022-05.jpg

Doprava 2022-05 pellet.jpg

DOPRAVA a PRODEJ na SLOVENSKO v EUR  ZDE

Europalety a vykládka zboží:

Zboží je běžně dodáváno na Europaletách EUR / EPAL, které jsou k výměně okamžitě po složení za prázdné, viz Obchodní podmínky.

- EURO-palety můžete u nás též zakoupit za 200,- Kč / kus (+DPH) a po užití je např. prodat ve výkupu,
- EWP-jednorázové palety můžete zakoupit za 120,- Kč / kus (+DPH) - palety jsou určeny pouze pro tuto přepravu, jsou nevratné.
- Paletové konto: Při pravidelných odběrech můžete požádat o klasické paletové konto. Za prázdné palety tak neplatíte, schováte je a při dalším závozu nám je vrátíte zpět. Tato služba je zdarma. Nevrácené palety zůstávájí naším majetkem, viz Obchodní podmínky.

Vykládku kamionu (vysokozdvižkou, traktorem apod.) si zajišťuje příjemce sám na své náklady !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com