0,00 Kč s DPH

Obchodní podmínky

1. Objednávka zboží / Kupní smlouva:

Překontrolujte Vaši objednávku a pokud je vše v pořádku, odešlete ji ke zpracování. Pokud ne, objednávku opravte podle potřeby. Odesláním Objednávky zboží a našim zpětným potvrzením je uzavřena mezi zákazníkem (Vámi) a prodejcem (Jaromír Mašek- STELIVA) Kupní smlouva, která je pro obě strany závazná. Po doručení objednávky Vám zašleme potvrzující e-mail s pokyny k platbě. Zboží je do zaplacení celé částky (pro české subjekty včetně DPH) naším majetkem.

Objednávku můžete provést, prostřednictvím rozhraní e-shopu, e-mailem, případně telefonicky. V každém případě nezapomeňte uvést:
  -Počet a druh požadovaných balení
  -Způsob dopravy 
  -Vaše kontaktní údaje, především tel. číslo, e-mail a Vaše jméno.

Upozorňujeme, že po závazném objednání zboží a uzavření Kupní smlouvy, jste povinni zboží zaplatit a též převzít na sjednaném místě a ve sjednaném čase. Odesláním objednávky bezvýhradně souhlasíte s Obchodními podmínkami našeho eshopu.

Stelivo prodáváme i do zahraničí v měně EUR dle aktuálního kurzu Raiffeisen Bank. Přepravu Vám zajistíme v rámci celé EU!
Pro přepravy mimo ČR platí jiné ceny dopravy, kontaktujte nás.

2. Platba, odběr zboží a doprava:

2.1 Platba:

Zboží i dopravu můžete zaplatit předem převodem na náš účet 3586094001 / 5500, platební kartou VISA, Mastercard, Maestro přes zabezpečenou platební bránu GoPay, příp. přes účet PayPal (nutnost mít nebo vytvořit si účet u PayPal v průběhu platby), nebo v hotovosti (osobní odběr, Okruhy). Tuto volbu naleznete v automatickém průvodci před dokončením objednávky. 
Při některé kombinaci množství a dopravy v Okruzích kolem skladu, je možnost hotovostní platby zboží v místě doručení. Taktéž při některých typech dopravy (především kurýrem) máte možnost platby na dobírku. Tato nabídka se zobrazí v automatickém průvodci před uzavřením objednávky. 

Po odeslání objednávky Vám zašleme mailem informace k platbě zboží + případně k platbě dopravy, kterou zaplatíte zároveň se zbožím. Zboží bude expedováno až po jeho úplném zaplacení (mimo dobírky). Fakturu Vám zašleme zároveň s Vašim zbožím, nebo mailem na Vámi uvedenou mailovou adresu.

2.2 Spadáme pod EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2.3 Osobní odběr:

Zboží můžete odebrat osobně a zajistit si vlastní dopravu. V tomto případě neúčtujeme žádný poplatek za expedici. Balíky vydáváme bez dalších speciálních obalů- kartonová krabice pouze na vyžádání za poplatek. Nabízíme Vám též možnost vyzvednout si stelivo i mimo běžnou pracovní dobu. Je třeba si ale dostatečně předem telefonicky dohodnout termín ! Bez tel. dohody nelze požadovat náhradu škody v případě našeho nezastižení! Zaplacené paletové zboží je nutno vyzvednout po zaplacení neprodleně po naší výzvě. Prvních 5 dnů skladujeme zaplacené zboží zdarma, každý i započatý další den účtujeme 100 Kč za paletové místo a den.

2.4 Doprava:

2.4.1. Doprava v ČR, doručování, bezpečnost, vykládka zboží:

Nabízíme Vám též dopravu zboží až na místo, které určíte s přihlédnutím k aktuálnímu stavu příjezdové cesty a rozměrům vozidla. Řidič / dispečer Vám vždy předem zavolá na (v objednávce) uvedené tel.číslo a oznámí předpokládaný termín doručení, případně si dle možností domluvíte jiný vhodný termín doručení. V případě nepřevzetí zboží, nebo při opakovaném doručování zaviněném z Vaší strany (nezastižen atd.), budeme nuceni po Vás vymáhat případné vicenáklady spojené s každým dalším pokusem o doručení.

Při objednávkách do 19 europalet je možné a pravděpodobné, že z důvodu bezpečnosti dopravy budou palety sníženy a zboží rozloženo na více palet (např. 5 palet x 27 balíků Vám reálně dovezeme na 7 nižších europaletách).
Samotnou vykládku zboží z kamionu si zajištuje příjemce na své náklady (pokud nebude dohodnuto jinak).

2.4.2. Doprava po Brně je zajištěna v rámci Okruhů, viz níže: 

Nejezdíme každý den, ale pouze v některých dnech v týdnu v námi nabídnutých termínech! Pokud stelivo potřebujete v jiném než námi nabídnutém termínu, urgentně apod., objednejte dopravu kurýrem! S kurýrem si můžete domluvit doručení dle Vašich možností a potřeby.

2.4.3. OKRUHY:

Tímto pojmem se rozumí:
OKRUH do 15 km kolem ul. U Svitavy 3, Brno (viz mapa), např. Brno, Lelekovice, Ochoz, Holubice, Újezd u Brna, Modřice, Rajhrad, Střelice, Popůvky, Rozdrojovice, a dále pak
OKRUH do 75 km kolem ul U Svitavy 3, Brno (viz mapa), např. Letovice, Olomouc, Hulín, Veselí n. Mor., Hodonín, Mikulov, Znojmo, Třebíč, Žďár n.S. atd.
Pokud zde není Vaše adresa uvedena, klikněte na odkazy nahoře- otevře se Google Maps - zde zadejte svou adresu a nechte si spočítat vzdálenost. Případně se u nás informujte, zdali i Vaše doručovací adresa spadá do okruhu doručování v této cenové kategorii! V opačném případě Vám bude doúčtována cena klasické přepravy v ČR. Doručování je ve večerních hodinách, mimo špičku, příp. dle telefonické dohody o víkendu. Pokud potřebujete stelivo urgentně, v jiných než námi nabídnutých termínech apod., objednejte přepravu kurýrem nebo přepravu v ČR.

2.4.4. Druhy dopravy: 

Economy doprava - doručení do 10 pracovních dnů od připsání celé ceny na náš účet, dodávka spojena často s jinými zákazníky a je tedy třeba se přizpůsobit k termínu doručení. Paletové zboží může být naloženo volně, bez palet, nutno počítat s ruční vykládkou (u dodávek 1- 2 palet)

Express doprava - doručení do 3 pracovních dnů od připsání celé ceny na náš účet, zboží většinou na paletách pro snadnější manipulaci (palety mohou být sníženy a rozloženy na více palet s ohledem na bezpečnost dopravy).

Kurýr - klasická kurýrní služba. Den 1: přijetí a potvrzení Objednávky, Vaše platba kartou. Den 2: Vyzvednutí zboží kurýrem. Den 3: doručení zboží.
Kurýr při platbě převodem: Den 1: přijetí a potvrzení Objednávky. Den 2: přijetí platby (obvykle následující pracovní den po Vaší platbě). Den 3: Vyzvednutí zboží kurýrem. Den 4: doručení zboží.

3. Europalety / jednorázové palety:

Zboží je běžně dodáváno na Europaletách (EUR / EPAL), které jsou k výměně okamžitě po složení za prázdné. Po dohodě Vám můžeme založit paletové konto, europalety tak můžete vrátit později, např. při další objednávce. Zákazníkem vrácené palety musí být dále použitelné, nepolámané, bez zjevného poškození, např. zlomené desky, chybějící špalíky apod. Europalety zůstávají naším majetkem, v případě nevyrovnání paletového konta na naše vyžádání Vám je dofakturujeme.
Europalety můžete též u nás zakoupit a po užití je např. prodat ve výkupu. Zakoupit lze u nás i levnější, nevratné, jednorázové palety určené pouze pro tuto jednu přepravu. Ceny jednorázových palet a europalet najdete zde.

4. Balení zboží:

Naše zboží je vždy řádně a pečlivě zabaleno v nepropustné a nepromokavé fólii. Vyobrazená fólie na našich stránkách se může lišit od skutečně dodané potiskem, případně může být i bez potisku. Produkt a jeho kvalita ovšem zůstává nezměněna! 

5. Storno objednávky:

Bezplatné zrušení odeslané objednávky je možné písemně mailem zde, nebo telefonicky a to do doby před expedicí (většinou do 12h od objednání zboží). Po vyexpedování zboží mohou být po Vás vymáhány náklady spojené s expedicí!
Pro storno objednávky uveďte své kontaktní údaje, především jméno, telefonní číslo a email. 

Objednávka je též automaticky zrušena v tom případě, že zboží nebude zaplaceno do 14 dnů od data objednání, a také v případě, že je Vaše objednávka nekompletní (chybí kontaktní údaje jako jméno, tel. číslo, dodací adresa, přesný počet kusů). Na tuto skutečnost budete upozorněni, pokud budeme mít k dispozici alespoň nějaký kontaktní údaj.

6. Reklamace:

Pokud jste zboží obdrželi poškozené, máte nárok na jeho výměnu, nebo vrácení peněz. Neprodleně po zjištění nás kontaktujte mailem ZDE.
- Pošlete nám krátký popis závady
- Dle Vašich možností poškození vyfoťte (telefonem apod.) a pošlete nám jej mailem společně s popisem závady.
- Zároveň nám pošlete návrh řešení reklamace, tzn. zdali chcete vrátit peníze na účet (potřebujeme číslo Vašeho účtu), nebo zdali preferujete poslat stejné zboží znovu, případně jiný druh námi nabízeného zboží.
Pro reklamaci můžete použít též Reklamační protokol (ZDE ke stažení). Reklamované zboží nám zašlete zároveň s tímto vyplněným protokolem. Pokud nám zašlete zboží bez jakéhokoliv průvodního dopisu nebo protokolu, bude Vám odesláno bez kontroly nazpět. 
Při přebírání zásilky od dopravce zkontrolujte množství a stav dodaných balíků a pokud máte jakoukoliv výhradu, zapište ji ihned do průvodních dokladů!

Celý Reklamační řád, který je nedílnou součástí těchto Obchodních podmínek, naleznete ZDE.

7. Odstoupení od smlouvy:

Zákazník má právo dle platné legislativy odstoupit od smlouvy do 14 dnů od uzavření smlouvy bez udání důvodu. Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete odstoupit od smlouvy a již obdržené zboží vrátit, kontaktujte nás mailem, dohodneme s Vámi další postup. Můžete použít též Reklamační protokol, viz výše. Zpět můžete vrátit zboží pouze nepoškozené, v originálním obalu bez zjevné závady. Náklady na dopravu vráceného zboží hradí kupující. Neposílejte zboží zpět dobírkou, takto zaslané zboží zpět nebude převzato.

8. GDPR - ochrana osobních údajů:

Pro uzavření a plnění Kupní smlouvy potřebujeme znát některá Vaše osobní data, která vyplňujete v Objednávce. Prohlašujeme, že s Vašimi osobními daty bude naloženo dle platných evropských zákonů GDPR. Více informací naleznete zde.

Odpovědný vedoucí: Jaromír Mašek, IČ: 64303144

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, CZ, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 515919799, Mail: obchod@steliva.com