OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH

Obchodní podmínky

Objednávka zboží:

Odesláním Objednávky zboží je uzavřena kupní smlouva, která je pro obě strany závazná. Po doručení objednávky Vám zašleme potvrzující e-mail -Zálohovou fakturu - s pokyny k platbě. Zboží je do zaplacení celé částky (pro české subjekty včetně DPH) naším majetkem.

Objednávku můžete provést, prostřednictvím e-shopu, e-mailem, případně telefonicky.

V každém případě nezapomeňte uvést:

  -Počet a druh požadovaných balení

  -Způsob dopravy 

  -Vaše kontaktní údaje, především tel. číslo, e-mail a Vaše jméno.

Upozorňujeme, že po závazném objednání zboží jste povinni zboží zaplatit a též převzít na sjednaném místě a ve sjednaném čase ihned po jeho dodání.

Uzavření objednávky:

Překontrolujte Vaši objednávku a pokud je vše v pořádku, odešlete ji ke zpracování. Pokud ne, objednávku opravte podle potřeby.

Odesláním objednávky bezvýhradně souhlasíte s Obchodními podmínkami našeho eshopu.

Platba, odběr zboží a doprava:

Zboží i dopravu můžete zaplatit předem převodem na náš účet, platební kartou, přes účet Paypal (zabezpečená brána), nebo v hotovosti (osobní odběr, rozvoz po Brně a příměstských částech kolem Brna). Tuto volbu naleznete v automatickém průvodci před dokončením objednávky. Samozřejmě dostanete ke každé platbě účet se všemi náležitostmi dle platné legislativy.

Při Rozvozu po Brně a dopravě do příměstských částí kolem Brna, je možnost hotovostní platby zboží v místě doručení - jako osobní převzetí.

Po odeslání objednávky Vám zašleme mailem informace k platbě zboží + případně k platbě dopravy, kterou platíte zároveň se zbožím. Zboží bude expedováno až po jeho úplném zaplacení, vyjma rozvoz po Brně a příměstských částech Brna. Originální fakturu Vám zašleme zároveň s Vašim zbožím, nebo mailem na Vámi uvedenou mailovou adresu.

Zboží můžete odebrat osobně a zajistit si vlastní dopravu. V tomto případě neúčtujeme žádný poplatek za expedici. Nabízíme Vám též možnost vyzvednout si stelivo i mimo běžnou pracovní dobu, také o sobotách, nedělích a svátcích. Je třeba si ale dostatečně předem telefonicky dohodnout termín ! Bez tel. dohody nelze požadovat náhradu škody v případě našeho nezastižení!

Nabízíme Vám též dopravu zboží až na místo, které určíte s přihlédnutím k aktuálnímu stavu příjezdové cesty a rozměrům vozidla. Řidič Vám vždy předem zavolá na (v objednávce) uvedené tel.číslo a oznámí předpokládaný termín doručení, případně si dle možností na obou stranách domluvíte jiný vhodný termín doručení. V případě nepřevzetí zboží, nebo při opakovaném doručování zaviněném z Vaší strany (nezastižen atd.), budeme nuceni po Vás vymáhat případné vicenáklady spojené s každým dalším pokusem o doručení. 

Běžná dodací doba je cca 7 - 10 dnů po zaplacení zálohové faktury. Při menších, kusových dodávkách je dodací doba většinou kratší. 

Zboží je dodáváno na Europaletách, které jsou obecně k výměně okamžitě po složení, nebo Vám po dohodě založíme paletové konto.  Europalety tak můžete vrátit později, např. při další objednávce. Europalety zůstávají naším majetkem, v případě nevyrovnání paletového konta Vám dodatečně budeme odebrané Europalety fakturovat.

Doprava po Brně zdarma: Jde o službu zdarma, v čase mezi cca 19-20h večerní. Nejezdíme každý den, ale pouze v některých dnech v týdnu! Pokud stelivo potřebujete v jiném termínu, urgentně apod., objednejte placenou dopravu kurýrem ! S kurýrem si můžete domluvit doručení dle možností a potřeby.

Příměstské části kolem Brna: Tímto pojmem se rozumí okruh cca 15km kolem ul. Třebízského v Brně (mimo k.území Brna), jako např. Kuřim, Babice u Brna, Ochoz, Tvarožná, Ponětovice, Šlapanice, Holubice, Rajhrad, Modřice, Popůvky. Pokud zde není Vaše adresa uvedena, předem se informujte, zdali i Vaše doručovací adresa spadá do okruhu doručování v této cenové kategorii! V opačném případě Vám bude doúčtována cena klasické přepravy. Doručování je ve večerních hodinách, příp. dle telefonické dohody o víkendu. Pokud potřebujete stelivo urgentně, v jiných termínech apod., objednejte přepravu kurýrem.

Doprava na Slovensko: Pro dopravu kusových zásilek zvolte Dopravu na Slovensko. Do 5 palet řešíme zásilky individuálně, poptejte u nás cenu dopravy mailem. Od 5 palet Vám zajistíme DOPRAVU ZDARMA nejen po celé ČR, ale i části SK (Bratislava, Trenčín, Nitra = jihozápad SK) 

Stelivo prodáváme i do zahraničí v měně EUR dle aktuálního kurzu Raiffeisen Bank. Přepravu Vám zajistíme v rámci celé EU! Pro přepravy mimo ČR platí jiné ceny, kontaktujte nás.

Na určitých trasách mohou být poskytnuty akční ceny dopravy, příp. doprava zcela zdarma. Informujte se o podmínkách těchto akcí před jejich nákupem zde.

Spadáme pod EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Storno objednávky:

Bezplatné zrušení odeslané objednávky je možné písemně mailem zde, nebo telefonicky a to do doby před expedicí (většinou do 12h od objednání zboží). Po vyexpedování zboží mohou být po Vás vymáhány náklady spojené s expedicí!
Pro storno objednávky uveďte své kontaktní údaje, především jméno, telefonní číslo a email. 

Objednávka je též automaticky zrušena v tom případě, že zboží nebude zaplaceno do 14 dnů od data objednání, a také v případě, že je Vaše objednávka nekompletní (chybí kontaktní údaje jako jméno, tel. číslo, dodací adresa, přesný počet kusů). Na tuto skutečnost budete upozorněni, pokud budeme mít k dispozici alespoň nějaký kontaktní údaj.

Reklamace:

V případě jakéhokoliv problému, jako například potrhaný obal při přepravě apod., nás neprodleně po zjištění kontaktujte! Postaráme se o nápravu v co nejkratším čase. Dle Vašich možností poškození vyfoťte a pošlete nám jej mailem. Zkontrolujte si zboží při přebírání a pokud máte jakoukoliv výhradu, zapište ji ihned do průvodních dokladů!

Odstoupení od smlouvy:

Zákazník má právo dle platné legislativy odstoupit od smlouvy do 14 dnů od uzavření smlouvy bez udání důvodu. Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete odstoupit od smlouvy a již obdržené zboží vrátit, kontaktujte nás mailem. Dohodneme s Vámi další postup. Zpět můžete vrátit zboží pouze nepoškozené, v originálním obalu bez zjevné závady. Náklady na dopravu vráceného zboží hradí kupující. Neposílejte zboží zpět dobírkou, takto zaslané zboží zpět nebude převzato.

Balení zboží:

Naše zboží je vždy řádně a pečlivě zabaleno v nepropustné a nepromokavé fólii. Vyobrazená fólie na našich stránkách se může lišit od skutečně dodané potiskem, případně může být i bez potisku. Produkt a jeho kvalita ovšem zůstává nezměněna! 

Ochrana osobních údajů:

Prohlašujeme, že veškeré uvedené údaje budou použity pouze pro naši marketingovou potřebu, nebudou poskytnuty třetím osobám a bude s nimi naloženo dle platných zákonů ČR.

V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy.

Odpovědný vedoucí: Jaromír Mašek, IČ: 64303144

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com