OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH

Stelivo Happy Horse - kvalitní podestýlka z hoblin nejen pro koně

ale též pro menší domácí zvířata, jako např. morčata, křečky, králíky, hady, drůbež, nebo také pro odchov štěňat, laboratorních myší, atd.

Naprosto přírodní produkt ze dřeva jedle a smrku, v přírodě úplně odbouratelné, jemné, vzdušné, s vysokou absorpční schopností - to je stelivo HAPPY HORSE. Pro výrobu steliva se používá pouze vybrané dřevo z kontrolovaných porostů. Díky nové technologii filtrování a zpracování je stelivo HAPPY HORSE čisté a bezprašné, bez spor plísní nebo nechtěných částí rostlin, neobsahuje žádné chemikálie, nebo pesticidy. Maximálně usnadňuje práci ve stáji, je skladné, hnůj je v přírodě 100% odbouratelný. 

HAPPY HORSE CLASSIC, menší, v průměru půlcentimetrové floky vytvoří příjemnou, jemnou a přírodně hřejivou podestýlku.
HAPPY HORSE VOLUME, o něco větší. zhruba centimetrové floky, vícekrát filtrované proti prachu, vytvoří podestýlku vzdušnější a ještě nadýchanější.

Na Apropos Pferd 2019 ve Wiener Neustadt byly představeny naprosto nové obaly steliva Happy Horse Classic a Happy Horse Volume v červené a černé barvě! Nejdříve budou doprodány balíky v původních barvách, postupně budou ale obaly produktů Classic a Volume nahrazeny novými, černo-červenými. ZDE je malá "ochutnávka" 

EXTREME VOLUME od výrobce Klein Kromhof je bezprašné stelivo z velmi velkých, hrubých hoblin, které ovšem nejsou tvrdé jako některé domácí produkty. Hoblinky jsou na omak velmi příjemné a pocitově měkké. Extreme volume je vhodné nejen pro koně, ale též pro štěňata nebo třeba drůbež. Vyzkoušejte jej !

Informace o cenách a možnostech dopravy naleznete v našem e-shopu zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com