0,00 Kč s DPH

Stelivo Happy Horse - kvalitní podestýlka z hoblin nejen pro koně

ale též pro menší domácí zvířata, jako např. morčata, křečky, králíky, hady, drůbež, nebo také pro odchov štěňat, laboratorních myší, atd.

Naprosto přírodní produkt ze dřeva jedle a smrku, v přírodě úplně odbouratelné, jemné, vzdušné, s vysokou absorpční schopností - to je stelivo HAPPY HORSE. Pro výrobu steliva se používá pouze vybrané dřevo z kontrolovaných porostů. Díky nové technologii filtrování a zpracování je stelivo HAPPY HORSE čisté a bezprašné, bez spor plísní nebo nechtěných částí rostlin, neobsahuje žádné chemikálie, nebo pesticidy. Maximálně usnadňuje práci ve stáji, balení je skladné, hnůj je v přírodě 100% odbouratelný. 

HAPPY HORSE CLASSIC, menší, v průměru půlcentimetrové floky vytvoří příjemnou, jemnou a přírodně hřejivou podestýlku.
HAPPY HORSE VOLUME, větší, zhruba centimetrové floky, vícekrát filtrované proti prachu, tvoří podestýlku vzdušnější a nadýchanější.

EXTREME VOLUME od výrobce Klein Kromhof je bezprašné stelivo z velmi velkých, hrubých, ale ne tvrdých hoblin. Hoblinky jsou velmi příjemné a pocitově měkké a tvoří vysokou, nadýchanou podestýlku. Extreme volume je vhodné nejen pro koně, ale též pro štěňata nebo drůbež.

Informace o cenách a možnostech dopravy naleznete v našem e-shopu zde.

*** Informace Koronavirus***
Vážení zákazníci, u nás můžete nakupovat i přes mimořádná opatření vlády, spadáme do výjimky chovatelských potřeb. Rádi bychom Vás požádali, abyste při osobním odběru maximálně dodržovali hygienická opatření. 
Zároveň jsou z hygienických důvodů dočasně zrušeny zásilky NA DOBÍRKU. Využívejte proto platby online: kartou GoPay, účtem PayPal, nebo převodem na náš účet.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nám zavolat na 724 330 222. Rádi Vám podáme bližsí informace o možnostech dopravy, platby atd. Předem děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com