0,00 Kč s DPH

Stelivo Happy Horse - kvalitní podestýlka z hoblin nejen pro koně

ale též pro menší domácí zvířata, jako např. morčata, křečky, králíky, hady, drůbež, nebo také pro odchov štěňat, laboratorních myší, atd.

Naprosto přírodní produkt ze dřeva jedle a smrku, v přírodě úplně odbouratelné, jemné, vzdušné, s vysokou absorpční schopností - to je stelivo HAPPY HORSE. Pro výrobu steliva se používá pouze vybrané dřevo z kontrolovaných porostů. Díky nové technologii filtrování a zpracování je stelivo HAPPY HORSE čisté a bezprašné, bez spor plísní nebo nechtěných částí rostlin, neobsahuje žádné chemikálie, nebo pesticidy. Maximálně usnadňuje práci ve stáji, balení je skladné, hnůj je v přírodě 100% odbouratelný. 

HAPPY HORSE CLASSIC, menší, v průměru půlcentimetrové vločky vytvoří příjemnou, jemnou a přírodně hřejivou podestýlku, vhodnou nejen pro koně, ale též pro myši, morčata, zakrslé králíčky, ježky, drůbež, hady a další menší domácí mazlíčky

HAPPY HORSE VOLUME, větší a hrubší hoblinky, vícekrát filtrované od prachu, tvoří podestýlku opravdu vynikající, pravé wellness nejen pro koně. Podestýlka je vhodná jak pro koně, tak i pro myši, morčata, ježky, drůbež, hady a také pro odchov štěňat.

Jsme výhradním zastoupením fy Happy Horse pro ČR a SR. Pouze u nás koupíte originální Happy Horse podestýlku za nejlepší ceny!


EXTREME VOLUME od výrobce Klein Kromhof je bezprašné stelivo z velmi velkých, hrubých, ale ne tvrdých hoblin. Hoblinky jsou velmi příjemné a pocitově měkké a tvoří vysokou, nadýchanou podestýlku. Extreme volume je vhodné nejen pro koně, ale též pro štěňata nebo drůbež.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com