OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč s DPH

Stelivo Happy Horse - kvalitní podestýlka z hoblin nejen pro koně

ale též pro menší domácí zvířata, jako např. morčata, křečky, králíky, hady, drůbež, nebo také pro odchov štěňat, laboratorních myší, atd.

Naprosto přírodní produkt ze dřeva jedle a smrku, v přírodě úplně odbouratelné, jemné, vzdušné, s vysokou absorpční schopností - to je stelivo HAPPY HORSE. Pro výrobu steliva se používá pouze vybrané dřevo z kontrolovaných porostů. Díky nové technologii filtrování a zpracování je naše stelivo čisté a bezprašné, bez spor plísní nebo nechtěných částí rostlin, neobsahuje žádné chemikálie, nebo pesticidy. Stelivo HAPPY HORSE maximálně usnadňuje práci ve stáji, je skladné, hnůj je v přírodě 100% odbouratelný. 

Vyzkoušejte stelivo HAPPY HORSE CLASSIC, s jemnější hoblinkou, voňavé a jemné. Vaši mazlíčci budou spokojení. Anebo jim dopřejte luxus ještě lepšího, vícekrát filtrovaného steliva HAPPY HORSE VOLUME, s malinko hrubší hoblinkou, která dělá stelivo ještě vzdušnější a nadýchanější. Vaši mazlíčci Vám budou vděční ! 

EXTREME VOLUME od výrobce Klein Kromhof je bezprašné stelivo z velmi velkých, hrubých hoblin, které ovšem nejsou tvrdé jako některé domácí produkty. Hoblinky jsou na omak velmi příjemné a pocitově měkké. Extreme volume je vhodné nejen pro koně, ale též pro štěňata nebo třeba drůbež. Vyzkoušejte jej !

Informace o cenách a možnostech dopravy naleznete v našem e-shopu zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Copyright © Jaromír Mašek- Steliva, Třebízského 787/3, 61400 Brno, Czech Republic, IČ: 64303144, DIČ: CZ7306013979, Tel. 724 330 222 / 602 344 708, Mail: steliva.obchod@gmail.com